kontakt
SPRAWDŹ JAK ZAROBIĆ PIENIADZE

Automat-Spec to firma , która istnieje na rynku vendingowym od 2000 roku. Od tego momentu tworzymy indywidualne rozwiązania dla naszych klientów i staramy się sprostać postawionym nam wymaganiom.

Automat-Spec rozbudowuje i dostarcza rozwiązania innowacyjne dla przemysłu vendingowego. Jednym z naszych głównych celów jest dostarczanie klientom kompletnego zakresu produktów i usług obejmujących wszystkie aspekty vendingu. Począwszy od projektu, poprzez rozwój, produkcję i dystrybucję oferujemy sprawdzone rozwiązania, a także solidny serwis, wsparcie techniczne i biznesowe, wsparte bogatym doświadczeniem oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.

Zajmujemy się tworzeniem indywidualnych rozwiązań dla naszych klientów. Oprócz funkcji operatorskiej automatów vendingowych, stworzyliśmy markę Vending-Partner, która nastawiona jest poszukiwanie nowych dróg rozwoju oraz podejmowanie nietypowych projektów vendingowych.

Skupiamy się głównie na tworzeniu jeszcze nie odkrytych kanałów sprzedaży produktów za pomocą automatów vendingowych. Jesteśmy nastawieni i gotowi na realizację nawet najbardziej odważnych pomysłów. Oferta, która jest przygotowywana dla klienta jest elastyczna oraz w sposób indywidualny dopasowana do jego potrzeb oraz wymagań.

Mamy rozwiazanie na automatyczna sprzedaz medali pamiatkowych!
Zobacz nasz projekt i rozpocznij wspólprace razem z nami!

monety pamiatkowe z automatu
Kaszów 382 32-060 Liszki POLAND
tel.+48 122806541 sprzedaz@vending-partner.com
© copyright Vending Partner